Suomen Yrityskaupat on Soome juhtiv ekspert väikeste ja keskmise suurusega ettevõtete omanikuvahetuse tehingutes.

Suomen Yrityskaupat on Soome suurim ja tuntuim ettevõtlustehingute maakler.  Soome kontorites töötab 25 inimest,  Eestis 4 inimest, lisaks on esindus Hispaanias.

Ajalugu

Suomen Yrityskaupat äriidee tekkis probleemist, et väikestele ja keskmise suurusega ettevõtetele ei pakuta asjatundlikku ja hästi kättesaadavat omanikuvahetuse konsultatsiooniteenust.

Eelmise sajandi lõpus oli Soomes  tavaline , et kui peresiseselt ei leidu ettevõtte jätkajat, siis firma tegevus lõpetati. Üsna tavaline oli ka see, et keegi ei hakanud ettevõtjaks firma ostmise teel vaid normaalne tava oli luua uus ettevõte. Sama puudutas ka ettevõtete laiendamisi. Laienemine teise ettevõtte omandamise kaudu oli väga harv väikeste ettevõtete kategoorias.

Suomen Yrityskaupat Eesti kontor alustas tööd 2014 aastal, kuna Eestis ei pakkunud keegi väikestele ja keskmise suurusega ettevõtetele professionaalset omanikuvahetuse nõustamist. Pangad, raamatupidamise firmad, notarid, advokaadibürood , kinnisvaramaaklerid ja teised, kes kaudselt teemaga kokku puutusid, ei pakkunud väikeettevõtjale kõike hõlmavat teenust.

Suomen Yrityskaupat täna

Suomen Yrityskaupat algusaegadel püstitatud küsimusele „ miks väikestele ja keskmise suurusega ettevõtetele ei ole toimivat omanikuvahetusteenust“ on edukalt vastatud ja eesmärk saavutatud. Täna on ettevõte kontorivõrgustik tervet Soomet kattev ja kontorid Eestis ning Hispaanias. Suomen Yrityskaupat on võimeline pakkuma kvaliteetset ettevõtete ostu-müügitehingute teenust iga suurusega ettevõtetele. Meie teenused hõlmavad kõiki omanikuvahetuse aspekte, sealhulgas ostjate ja müüjate otsing, nende nõustamine, ettevõtete hindamine, finants- ja maksunõustamised, lepingute koostamist ja loomulikult turustamise praktilist rakendamist.

Meil on müügiinfo umbes 200 erinevas suuruses ettevõtte kohta, osa neist on müügis mitte avalikult. Juba üle 21 000 ostuhuvilise otsib meie kaudu sobivat ettevõtet. Igal aastal oleme kaasatud umbes 150 omanikuvahetuse tehingusse.

Meie internetiportaali külastab iga päev keskmiselt 5 000 huvilist.

Tänasel päeval Suomen Yrityskaupat  tegutseb vastavalt täpsele tegevuskontseptsioonile. Kogu protsess on alati süstematiseeritud esimesest kliendikontaktist kogu protsessis kogutud informatsiooni ja dokumentatsiooni säilitamiseni. Kõik lepingud on standardsed ja ettevõttel on suur lepingutepagas. Vahendajad töötavad vastavalt ühtsele tavale ja saavad regulaarselt koolitust. Teenustel on kinnitatud hinnakiri. Turundus on tsentraliseeritud, automatiseeritud ja vastab kindlale kontseptsioonile. Lisaks oma personalile on ettevõttel lai spetsialistide, koostööpartnerite ja turunduskanalite võrgustik.

Jätke kontaktisoov

Jätke kontaktisoov

Jätke oma telefoninumber või e-posti aadress ning me võtame teiega ühendust!

Kontakt