Milline on müümise protsess?

Vahendustegevus toimub sammhaaval. Esmalt informeeritakse potentsiaalseid ostuhuvilisi uuest müügiobjektist (anonüümse teatega). Kui huvilist saab pidada väga potentsiaalseks, sõlmitakse temaga konfidentsiaalsuskokkulepe ja antakse talle tutvumiseks kogu teie ettevõtte kohta käiv vajalik teave. See tagab, et teie ettevõtet puudutav informatsioon ei leviks kontrollimatult. Kui ostja huvi on jätkuv, siis kohtub potentsiaalne ostja esmakordselt teiega. Nii, et teid ei koormata inimestega, kes soovivad vaid infot õngitseda.

Kõige kiiremalt on ettevõtjale ostja leida mõne päevaga, halvemal variandil mitte kunagi. Kiirust suurendavad maaklerite kliendiregistrid tuhandete ettevõtteid osta soovijate kontaktidega, samuti maaklerite turunduskanalid ja ulatuslikud kontaktivõrgustikud. Sellisel juhul võib õige ostja leida kohe. Algusest peale õigesti suunatud läbirääkimised ja professionaalselt vormistatud müügiesitlused suurendavad edukuse tõenäosust, hõlbustavad ostja rahastamist ja kiirendab müügitehingut. Infovahetus, kõikide dokumentide esitamine, ettevõttega tutvumine, rahastuse leidmine- kõik see võtab siiski aega nädalaid või kuid. Liigset kiirustamist selles protsessis ei saa oodata.

Eduka ostu-müügitehingu eelduseks on paindlik koostöö kõikide osapoolte vahel. Edukas omanikuvahetus tähendab meie jaoks seda, et:

  • Müüja on rahul saadud tehinguga.
  • Ostja on rahul omandatud ettevõttega ja ettevõtte tegutseb edasi nagu poleks omanikumuutust toimunud.
  • Pärast tehingut ei ilmne ka aastate pärast ootamatuid ebameeldivusi.

Jätke kontaktisoov

Jätke kontaktisoov

Jätke oma telefoninumber või e-posti aadress ning me võtame teiega ühendust!

Kontakt