Milline on minule sobiv ettevõte?

Kõige tähtsam on leida firma, mis sobib teie enda elukorralduse, äriliste eesmärkide ja varalise olukorraga ja mille edasiseks arendamiseks on võimekust. Proovi leida ettevõte, mis on teie unistuste lähtepunkt, mitte sihtkoht. Siiski iga ettevõtja loob ettevõttele oma loo. Parem on osta ettevõte, mida saate edendada omaenda oskuste abil,  kui ettevõte, mis on just teie praeguse võimekuse piiril.

Kõige potentsiaalsemad ettevõtted selguvad vahendajaga suheldes. Maakler ei paljasta mitte kunagi ettevõtete täielikku infot esmase kontakti ajal. Tegelikult on maakleril kümneid müügiobjekte, mida avalikus turunduses üldse ei näidata. See võib tunduda kummaline, kuid lõppkokkuvõttes on see ka ostja huvides.

Maakleri ülesandeks on paljude huviliste seast leida kõige potentsiaalsemad ostjad ja neile kõige parimini sobivad ettevõtted. Kui võimalik ostja on välja selgitatud, pakutakse talle kogu vajalik teave ettevõtte kohta: midagi pole salastatud. Esialgsetel aruteludel kümnete ostuhuvilistega pole see vajalik. Tõelise ostja seisukohast ei ole hea, kui ettevõtte teavet levitatakse kontrollimatult paljudele isikutele. Seega on konfidentsiaalsuskokkulepe sõlmimine ja järkjärguline info avalikustamine ka ostja huvides.

Teise võimalusena võite jätta konkreetse ostusoovi ettevõtete vahendajale. Tasub ka küsida, kas on teid huvitavat ettevõtet müüki tulemas või nn salajases müügis.  Maakler on professionaal, kelle professionaalsed oskused on otsustusprotsessi toetavad ja teie jaoks turvalisust tagavad. Maakleriga peetavad arutelud on alati konfidentsiaalsed, nii et avatud ja aus suhtlemisviis on parim viis tegutsemiseks. Maakler ütleb teile ka seda, kas ettevõte sobib teile või mitte.

Jätke kontaktisoov

Jätke kontaktisoov

Jätke oma telefoninumber või e-posti aadress ning me võtame teiega ühendust!

Kontakt